Par mums

Par mums

Mēs esam līdzīgi domājošu cilvēku komanda, un mums patīk tas, ko mēs darām.

Doma nodarboties ar Ziemassvētku un Jaunā gada apsveikumiem mums pirmo reizi ienāca prātā 2007. gadā. Iesākumā tās bija tikai vēstules, pēc tam pakāpeniski pievienojās arī apsveikumu kartītes, spēles un sertifikāti par paklausību, kalendāri un citas līdzīga veida dāvaniņas no Ziemassvētku vecīša. Šobrīd mēs darbojamies vairākās valstīs un papildus papīra komplektiem piedāvājam arī personalizētu video apsveikumu, kas ir ārkārtīgi populārs bērnu vidū.

Katru gadu mēs izveidojam jaunu video sveicienu, nomainām ārējo noformējumu visiem komplektiem un vēstuļu tekstus. Visi mūsu materiāli tiek izgatavoti tipogrāfijā. Mēs sadarbojamies ar profesionāliem aktieriem, diktoriem un tulkiem un darām visu iespējamo, lai jūs būtu apmierināti ar mūsu pūliņu rezultātiem.
 

Vēstule tiks nosūtīta uz jūsu pastkastīti.

Piegādes termiņi

Lai Ziemassvētku vecītis varētu apsveikt jūsu bērnu laikā, mēs iesakām veikt pasūtījumu un saņemt apsveikumu savlaicīgi, bet pēc tam pašiem iemest aploksni savā pastkastītē tieši pirms svētkiem.

Parasti mēs nosūtām gatavo pasūtījumu uzreiz, taču pasūtījuma veikšanas laikā jums ir iespēja izvēlēties arī atlikto piegādi. Mēs darīsim visu iespējamo, lai jūs saņemtu savu pasūtījumu jūsu norādītajā laika periodā, taču nespējam to pilnībā garantēt, jo piegādi veic trešās personas (pasts).

Piegādes cena

bezmaksas
Citas ES valstis€ 1.45
Citas pasaules valstis€ 1.95

Apmaksas veidi

Mūsu jauns apsveikumu komplekts būs pieejams pasūtīšanai no 1. novembra.

Par mums raksta


 
 

SIA "BaltCoin" (40103592968), Salnas iela 21-195, Rīga, LV-1021, Latvija

© Copyright 2007-2019